Farma přijme nové osadníky a nové mladé farmáře

Vážení nadšenci starého dobrého Divokého západu, nabízíme vám možnost stát se osadníky v naší malé, ale stále se rozvíjející farmě Ranč Solný potok. Je zde místo pro všechny co si chtějí hrát na indiány, kovboje, obchodníky, farmáře se vším co se dá chovat, vypěstovat, prodat a koupit, na zlatokopy, trapery a na všechny ty postavičky, které žily tam za „velkou louží“, nebo v obyčejné vesnici.

Chceme přijmout lidi, kteří mají rádi zábavu, chtějí si hrát a budovat naši společnou farmu. Rádi přivítáme nadšence, kteří nás něčemu přiučí a svojí přítomností obohatí farmu. Na věku a pohlaví nezáleží.

U mladších 15-ti let je třeba písemný souhlas rodičů (zákonného zástupce). Máte-li zájem, přečtěte si prosím práva a povinnosti osadníka. Jestliže vám budou vyhovovat, neváhejte a zažádejte si o přihlášku.

Bližší informace vám podá šerif farmy Jan Jahoda na telefonním čísle 739 160 287 nebo e-mailem ranc@hyncice.cz

 

Přistup k nám - neváhej !!

 

Členství v klubu přináší výhody nejen juniorům. Člen klubu využívá slev na všechny akce pořádané na naší farmě. Jedná se nejen o víkendové pobyty kde slevy jsou odstupňovány podle dosažené kvalifikace při zkouškách, ale též s ohledem na délku členství. Dlouhodobí členové využívají až 100 % slev např. při letním soustředění - putování po Zlatohorské pahorkatině s účastí na přeborech v rýžování zlata ve Zlatých Horách, při ubytování atd.